Bliźniacy ożenili się na bliźniaczkach. Jak wyglądają ich dzieci-bliźnięta: zdjęcie

Każdego roku w miasteczku Twinsburg, w Ohio odbywa się niezwykły festiwal. Począwszy z 1976 roku, tutaj przyjeżdżają bliźniaki jednojajowe z całego świata. 

W 1998 roku Craig i Mark Sanders przybyli do Twinsburgu na zdarzenie aby przyjemnie i wesoło spędzić czas. Oprócz nich w festiwalu wzięło udział jeszcze 36 par bliźniąt. Kto by mógł pomyśleć że dana impreza da początek dwóm nowym rodzin! 

Na festiwal przyjechały także bliźniaczki Diana i Darlyn Nettmaye. Pary spotkały się jeszcze w lobby hotelu. Idąc na imprezę, Mark dostrzegł dwie blondynki. Obydwie dziewczyny były czarujące, lecz jego wzrok natychmiast padł na Darlyn.

Nasz bohater natychmiast zawołał brata. Jak się okazało, Craigu spodobała się bardziej Diana. Cudowny zbieg okoliczności!

Od tego czasu młodzi ludzie zaczęli się spotykać. Ich pierwsza wspólna randka miała miejsce w Saint-Louis. Zwykłe rozmowy bardzo szybko przerodziły się w coś poważniejszego. Obie pary zdecydowały że ożenią się tego samego dnia.  

Najszczęśliwszym okazał się ojciec dziewczyn. Kto by mógł pomyśleć, że on poprowadzi do ołtarza tego samego dnia obie córki! Szczęśliwi nowożeńcy nawet nie myśleli się rozstawać. Pary kupili domy położone jeden obok drugiego ze wspólnym ogrodem. 

a historia ma nieoczekiwaną kontynuację. Diana zaszła w ciążę pierwsza. I chociaż jej mąż, jak i ona sama są jednojajowymi bliźniakami, szansa urodzić jednojajowe bliźnięta była znikoma. Podobne przypadki występują raz na milion.

Aczkolwiek Dianie i Craigu udało się stać szczęśliwymi rodzicami jednojajowych bliźniaków. Coldy i Brendy urodzili się w 2001 roku.

Rok później siostra Diany urodziła dwie córeczki, ale para nie chciała na tym poprzestawać. 

W sumie szczęśliwi rodzice mają 10 dzieci: po pięć u każdej z par. Tylko raz na trzy ciąże siostry urodziły jedno dziecko. Dla Diany i Craiga był to ich średni syn, a dla Darlyn i Marka – najmłodszy syn. 

Jednak w obu rodzinach jest para jednakowych bliźniaków obu płci. Niesamowity zbieg okoliczności! Dzięki tej osobliwości nasi bohaterowie często są gośćmi przeróżnych talk-show.

Co więcej, w ich życiowej skarbonce jest jeszcze wiele zabawnych i uroczych historii.